Kina Drejt çeliku damar prodhimit tub linjë pajisjet Prodhuesi dhe Factory | Tongze
 • GGF

Drejt damar tub çeliku pajisje linjë prodhimi

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrimi ERW Steel Pipe Mill: ERW mulli Tube / mulli tub / ngjitur prodhimit tub / tub duke e bërë makinë është përdorur për të prodhuar rrumbullakët, katrore dhe Aplikimi: GI, ndërtimit, automotive, tub përgjithshme mekanike, mobilje, bujqësi, kimi, naftës, contructure gazit . ERW Steel Tube Mill Advantage: • Efikasitet të lartë të prodhimit, • automatizimi i lartë • Forca të lartë, makinë punon në mënyrë të qëndrueshme në një shpejtësi të lartë, e cila përmirëson cilësinë e produktit. • Shkalla e dëmtuar Ulët produkt • Save rul ndryshuar kohë • Save ...


Detail Product

Product Tags

Përshkrimi ERW Steel Pipe Mill:

ERW mulli Tube / mulli tub / ngjitur prodhimit tub / tub duke e bërë makinë është përdorur për të prodhuar rrumbullakët, katrore dhe Aplikimi: GI, ndërtimi, automotive, tub përgjithshme mekanike, mobilje, bujqësisë, kimi, vaj, contructure gazit.

ERW Steel Tube Mill Advantage:

• Efikasitet të lartë të prodhimit,

Automatizimi • High

• Forca të lartë, makinë punon në mënyrë të qëndrueshme në një shpejtësi të lartë, e cila përmirëson cilësinë e produktit.

• Low Shkalla e dëmtuar produkt

• Save rul ndryshuar kohë

• të kursejnë investimet në rollers

model Diametri (mm) Tub Round  Trashësia (mm) tub drejtkëndëshe (mm) Tub katror (mm) Drejtkëndëshe / trashësi Square tub (mm) Shpejtësi (m / min)
ERW25 φ8-φ25 0,3-1,2 10 cm 15-10 cm 20 10 cm 10-15 cm 15 0,3-1,0 70-130
ERW32 φ10-φ38 0,5-2,5 10 cm 15-20 cm 40 10 cm 10-30 cm 30 0,5-2,0 70-120
ERW50 φ16-φ50 0,7-3,0 10 cm 20-20 cm 60 15 cm 15-40 cm 40 0,7-2,5 60-120
ERW60 φ19-φ63 0,8-3,5 10 × 20-40 × 60 15 cm 15-50 cm 50 0,8-3,0 60-100
ERW76 φ22-φ76 0,9-4,0 15 × 20-40 × 80 19 cm 19-60 cm 60   0,9-3,0 40-80
ERW101.6 φ42-φ101.6 1,0-4,5 20 cm 40-60 cm 100 35 cm 35-80 cm 80 1,0-4,0 40-70
ERW127 φ48-φ127 1,5-5,0 20 × 60-50 × 150 40 cm 40-100 x 100   1,5-4,5 40-70
ERW140 φ60-φ140 1,5-5,0 40 cm 60-60 cm 160 50 × 50-110 × 110 1,5-4,5 35-60
ERW165 φ60-φ165 2,0-6,0 40 cm 60-60 cm 180 50 cm 50-130 x 130  2,0-5,0 30-50
ERW219 φ89-φ219 2,0-8,0 60 × 80-140 × 200 70 cm 70-170 x 170  2,0-7,0 30-50
ERW273 φ114-φ273 4,0-10,0 60 × 120-150 × 250 90 cm 90-215 x 215  4,0-9,0 20-40
ERW325 φ114-φ325 4.0-14.04.0-12.7 (material: X70, N80) 60 × 120-200 × 300 90 cm 90-255 x 255 4,0-12,0 20-40
ERW406 φ219-φ406 5.0-16.05.0m-12.7 (material: X70, N80) 150 × 200-250 × 400 170 cm x 320 170-320 5,0-14,0 20-40
ERW508 φ325-φ508 6.0-18.06.0-12.7 (material: X70, N80) 200 cm x 450 300-350 255 cm x 400 255-400 6,0-16,0 10-25
ERW660 φ406-φ660 8.0-20.08.0-12.7 (material: X70, N80) - - - 10-25

 • Previous:
 • : Next

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  prodhimet e ngjashme

  • Lartë dhe të ulët switchgear tension dhe me cilësi të energjisë pajisjet e kontrollit

   Lartë dhe të ulët switchgear tension dhe quali të energjisë ...

   Funksioni kryesor i stabilimenteve (stabilimenteve) është për të hapur, të kontrollit dhe për të mbrojtur pajisjet elektrike në procesin e prodhimit, transmetimit, shpërndarjes dhe shndërrimin e energjisë elektrike në sistemin elektroenergjetik. Komponentët në stabilimenteve janë të përbërë kryesisht nga breakers qark, çelsin e izolimit, çelsin e ngarkesës, mekanizmat që veprojnë, Tregtisë reciproke dhe pajisje të ndryshme mbrojtëse. Ka shumë metoda të klasifikimit të switchgear, sipas mënyrave instalimit të Breakers qark, ajo Ca ...

  • Dizajni Automatizimi i linjës të prodhimit në fabrikë

   Dizajni Automatizimi i linjës të prodhimit në fabrikë

   Prezantimi i shkurtër i linjës automatike të prodhimit Linja e automatike të prodhimit është një sistem i prodhimit që i bashkohet një grup të mjeteve automatike dhe pajisje ndihmëse sipas rend teknologjik nëpërmjet sistemit të transferimit të detalit dhe sistemin e kontrollit, dhe automatikisht plotëson të gjithë ose një pjesë të procesit të prodhimit, shkurtuar linjë automatike produktet që janë të prodhuara nga linjat automatike duhet të ketë prodhim të madh të mjaftueshme; dizajni i produktit dhe procesi duhet të jetë adv ...

  • qark seri shtetit të ngurta të lartë frekuenca saldator

   qark seri shtetit të ngurta të lartë frekuenca saldator

   Solid State frekuencë të lartë të furnizimit me energji Aktualisht, frekuencë të lartë ngjitur pajisje tub projektuar dhe prodhuar nga vendi ynë miraton e vetme lak pajisje frekuencë të lartë e oshilator tub elektron. Duke rregulluar madhësinë e tensionit anode të tub elektron, qëllimi i përshtatur fuqinë e prodhimit frekuencë të lartë është arritur. Frekuenca e lartë tub saldim pajisjet e tub elektronik nuk është vetëm i ulët në efikasitetin dhe të mëdha në vëllim, por edhe në nevojën e nxehet ...

  • 300 300400 400 rectangular tube mill

   300 300400 400 rectangular tube mill

   In order to make rational use of the earth’s resources and jointly protect our blue planet. Our company also sells second-hand equipment. The second-hand equipment we can provide is mainly for metallurgy (tube mill, steel plate cold rolling mill, smelting of scrap steel, etc.). For the second-hand equipment we sell, we will provide corresponding photos and transportation services, as well as on-site technical guidance. If you have any requirements, please let us know and send your techn...

  • prerë elektrike

   prerë elektrike

   Prezantimi i shkurtër i linjës automatike të prodhimit Linja e automatike të prodhimit është një sistem i prodhimit që i bashkohet një grup të mjeteve automatike dhe pajisje ndihmëse sipas rend teknologjik nëpërmjet sistemit të transferimit të detalit dhe sistemin e kontrollit, dhe automatikisht plotëson të gjithë ose një pjesë të procesit të prodhimit, shkurtuar linjë automatike produktet që janë të prodhuara nga linjat automatike duhet të ketë prodhim të madh të mjaftueshme; dizajni i produktit dhe procesi duhet të jetë adv ...

  • 165mm tube mill

   165mm tube mill

   In order to make rational use of the earth’s resources and jointly protect our blue planet. Our company also sells second-hand equipment. The second-hand equipment we can provide is mainly for metallurgy (tube mill, steel plate cold rolling mill, smelting of scrap steel, etc.). For the second-hand equipment we sell, we will provide corresponding photos and transportation services, as well as on-site technical guidance. If you have any requirements, please let us know and send your techn...