Ne ofrojmë HIGH QUALITYEQUIPMENT

MAIN PRODUCTS

 • 300 300400 400 rectangular tube mill

  300 300400 400 rectangular tube mill

  In order to make rational use of the earth's resources and jointly protect our blue planet. Our company also sells second-hand equipment. The second-hand equipment we can provide is mainly for metallurgy (tube mill, steel plate cold rolling mill, smelting of scrap steel, etc.). For the second-hand equipment we sell, we will provide corresponding photos and transportation services, as well as on-site technical guidance. If you have any requirements, please let us know and send your technical r...

 • qark seri shtetit të ngurta të lartë frekuenca saldator

  qark seri shtetit të ngurta të lartë frekuenca saldator

  Solid State frekuencë të lartë të furnizimit me energji Aktualisht, frekuencë të lartë ngjitur pajisje tub projektuar dhe prodhuar nga vendi ynë miraton e vetme lak pajisje frekuencë të lartë e oshilator tub elektron. Duke rregulluar madhësinë e tensionit anode të tub elektron, qëllimi i përshtatur fuqinë e prodhimit frekuencë të lartë është arritur. Frekuenca e lartë tub saldim pajisjet e tub elektronik nuk është vetëm i ulët në efikasitetin dhe të mëdha në vëllim, por edhe në nevojën e nxehet ...

 • qark paralel shtet solid i lartë frekuencë welder

  qark paralel shtet solid i lartë frekuencë welder

  Solid State frekuencë të lartë të furnizimit me energji Aktualisht, frekuencë të lartë ngjitur pajisje tub projektuar dhe prodhuar nga vendi ynë miraton e vetme lak pajisje frekuencë të lartë e oshilator tub elektron. Duke rregulluar madhësinë e tensionit anode të tub elektron, qëllimi i përshtatur fuqinë e prodhimit frekuencë të lartë është arritur. Frekuenca e lartë tub saldim pajisjet e tub elektronik nuk është vetëm i ulët në efikasitetin dhe të mëdha në vëllim, por edhe në nevojën e nxehet ...

 • saldator integruar inteligjente

  saldator integruar inteligjente

  High-output solid-state welders More output: Continuous electronic load matching secures full power output across a wide range of tube sizes. More uptime: Short-circuit-proof, safe and reliable operation. Unrivalled efficiency: Diode rectifier with a constant power factor of 0.95 at all power levels, and an efficiency factor of 85-87%. Eco and energy friendly: High efficiency saves energy and reduces cooling water consumption. Easy to operate: An easy-to-use control panel with a mini...

 • tub elektrike ngjitur

  tub elektrike ngjitur

  Prezantimi i shkurtër i linjës automatike të prodhimit Linja e automatike të prodhimit është një sistem i prodhimit që i bashkohet një grup të mjeteve automatike dhe pajisje ndihmëse sipas rend teknologjik nëpërmjet sistemit të transferimit të detalit dhe sistemin e kontrollit, dhe automatikisht plotëson të gjithë ose një pjesë të procesit të prodhimit, shkurtuar linjë automatike produktet që janë të prodhuara nga linjat automatike duhet të ketë prodhim të madh të mjaftueshme; dizajni i produktit dhe procesi duhet të jetë adv ...

 • Drejt damar tub çeliku pajisje linjë prodhimi

  Drejt damar tub çeliku pajisje linjë prodhimi

  Përshkrimi ERW Steel Pipe Mill: ERW mulli Tube / mulli tub / ngjitur prodhimit tub / tub duke e bërë makinë është përdorur për të prodhuar rrumbullakët, katrore dhe Aplikimi: GI, ndërtimit, automotive, tub përgjithshme mekanike, mobilje, bujqësi, kimi, naftës, contructure gazit . ERW Steel Tube Mill Advantage: • Efikasitet të lartë të prodhimit, • automatizimi i lartë • Forca të lartë, makinë punon në mënyrë të qëndrueshme në një shpejtësi të lartë, e cila përmirëson cilësinë e produktit. • Shkalla e dëmtuar Ulët produkt • Save rul ndryshuar kohë • Save ...

 • pajisjet e trajtimit të ngrohjes për pjesët mekanike

  pajisjet e trajtimit të ngrohjes për pjesët mekanike

  Pajisje e re për ngrohje frekuencë të lartë është përdorur gjerësisht në trajtimin e procesit të tilla si në diatermi, shuarje, Pjekja, saldim, shkrirjes, koordinimit termike, ngrohjes përbërë, veshja, përpunimit mekanik ngrohjes dhe kështu me radhë, duke mbuluar të gjitha llojet e industrisë së përpunimit të metaleve, auto pjesë, pjesë motor, pjesët e makinerive, mjetet e hardware, pjesë e standardeve, fasteners, pjesë makineri këmbimi, elektrike, hidraulike, komponentet pneumatike, të gjitha llojet e shpimit mjete, prerja mjetet, sendesh, sanitare ...

 • Lartë dhe të ulët switchgear tension dhe me cilësi të energjisë pajisjet e kontrollit

  Lartë dhe të ulët switchgear tension dhe quali të energjisë ...

  Funksioni kryesor i stabilimenteve (stabilimenteve) është për të hapur, të kontrollit dhe për të mbrojtur pajisjet elektrike në procesin e prodhimit, transmetimit, shpërndarjes dhe shndërrimin e energjisë elektrike në sistemin elektroenergjetik. Komponentët në stabilimenteve janë të përbërë kryesisht nga breakers qark, çelsin e izolimit, çelsin e ngarkesës, mekanizmat që veprojnë, Tregtisë reciproke dhe pajisje të ndryshme mbrojtëse. Ka shumë metoda të klasifikimit të switchgear, sipas mënyrave instalimit të Breakers qark, ajo Ca ...

Besimi ne, na zgjidhni

Rreth nesh

Përshkrim i shkurtër:

Baoding Tongze Electric Technology Co, Ltd, themeluar në vitin 2016, me seli në Baoding, Hebei Province, është një kompani e madhe jo rajonal integrimin e kërkimit shkencor, prodhimit, tregtisë dhe shitjes. Me kapital të regjistruar prej 5 milion juan, një numër i kompanive të agjentit nën juridiksionin e saj, duke u mbështetur në një R fortë teknologjik dhe forcë D dhe përvojë të pasur e menaxhimit në fushën e elektronikës pushtetit të Kinës North University Electric Power, Universiteti Yanshan, Baoding Electric Power profesional dhe Teknik College, Pa marrë parasysh se në konceptin e projektimin, kërkimin e teknologjisë dhe zhvillimit ose të prodhimit të teknologjisë, produktet e kompanisë janë në pararojë të industrisë dhe janë në pozitën udhëheqëse në Kinë.

Marrin pjesë në aktivitetet ekspozitë

Ngjarje dhe tregon tregtisë

 • Exclusive agency contract

  Exclusive agency contract Contract parties: First party:Chinese Company Boading Tongze Electric., LTD +86-312-3188848 www.chntubemill.com Alvin.tongze@gmail.con Second party: Iranian Agent Mohammad SalarKia +98-9191727805 Salrkia_mh@yahoo.con 1208Unite, 12th Floor, Negin Reza Tower, Ashrafi Esfah...

 • This spring, too unusual, is destined to be remembered by history.

  The extent to which this sudden outbreak will change the pattern of the world and the society in which we live is still unclear. To be sure, many people's life and even the life style have been changed from then on Automation and digitization bring new development opportunities Achaya: I see tha...

 • China’s epidemic is under control and factories are ready to go back to work for disinfection.

 • Wuhan fighting! China fighting!

  Wuhan fighting! China fighting!   A novel coronavirus, designated 2019-nCoV, was identified in Wuhan, the capital of China's Hubei province. As of now, approximately 20,471 cases have been confirmed, including every province-level division of China.   Since the outbreak of pneumonia caused by the...

 • Epidemic situation in China

  3 4 detail       The fighting force will our effective driving force Starting in January 2020, an infectious disease called "Novel Coronavirus Infection Outbreak Pneumonia" has occurred in Wuhan, China. The epidemic touched the hearts of people all over the world, in the face of the epidemic, ...